(0) |
Пилозбірник пилососа SAMSUNG VC07M2110SB/UK — контейнер, який являє собою пластмасову ємність, розміщену в корпусі пилососа. У процесі прибирання пил і сміття збираються в цій ємності, а після прибирання її можна дістати, сміття й пил викинути, а контейнер помити. Це позбавляє Вас потреби постійно ходити в магазин і купувати чергові мішки для збирання пилу. Інший плюс пилососа з контейнером SAMSUNG VC07M2110SB/UK — фільтрація повітря, яка захищає Ваше здоров'я та здоров'я Ваших близьких.
Сухе прибирання
Із сухим прибиранням пилососа SAMSUNG VC07M2110SB/UK Ви позбудетеся домашнього пилу та нечистого повітря в приміщенні. У Вашому домі завжди буде лад, а також Ви захистите себе від головного болю, втоми, зниження працездатності й інших проблем зі здоров'ям, спричинених перебуванням у запиленому або погано прибраному приміщенні.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2 x 24.3 x 39.8 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Вага в упаковці | 7.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.8 x 55 x 32.8 см |
| Додаткові характеристики | Основна насадка: NB931 |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Насадка для пилу |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Регулювання потужності | Регулювання повітряного потоку |
| Вихідний фільтр | НЕРА13 |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | В'єтнам |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.