(0) |
Завдяки збільшеній місткості в пилососі для сухого прибирання Philips PowerGO FC8240/09 (3 л) заміна мішка проводиться рідше.
Збільшений пилозбірник місткістю 3 л вміщує більше пилу, ніж стандартні.
| Комплектация | Пилосос для сухого прибирання Щілинна насадка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.3 x 22 x 40.3 см |
| Вага | 5.1 кг |
| Вага в упаковці | 6.79 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.5 х 29.5 х 51.5 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 77 |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Синій з чорним |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.