(0) |
Велика продуктивність. Створено для вашої зручності
Інноваційний циклонний принцип роботи пилососа Animal 600 — гарантія чудового прибирання, а ергономічна конструкція забезпечує зручність випорожнення пилозбірника. У комплекті набір для тварин, ідеальний для видалення шерсті хатніх тварин з оббивки та килимів.
Швидке очищення пилозбірника у два етапи
Зручна конструкція пилозбірника дає контролювати двоетапний процес очищення, щоб уникнути вильоту або висипання пилу з контейнера.
Бездоганні результати збирання на всіх етапах
Циклонний принцип роботи забезпечує бездоганні результати прибирання навіть за наповненого пилозбірника. Забезпечує до 99% вихідної продуктивності за наповненого контейнера (відповідно до IEC 62885-2-е видання 1.0: 5.1, 5.7 та 5.9) на максимальній потужності.
Шестиступеневе очищення повітря
Шестиступенева система фільтрації утримує до 99.99% мікрочастинок пилу розміром більш ніж 1 мкм, забезпечуючи краще очищення вихідного повітря (на підставі внутрішніх випробувань відповідно до європейського стандарту EN60312-1-2017 для частинок розміром більш ніж 1 мкм).
Компактна конструкція для зручності зберігання
Компактна конструкція та можливість установлення у вертикальному або горизонтальному положенні забезпечують зручність зберігання та економію місця.
Маневровість
Колеса розміру XL із гумовим покриттям підвищують маневровість пилососа, неабияк спрощуючи процес прибирання, а також захищають поверхню підлоги від подряпин.
| Комплектация | Пилосос Насадки Інструкція Гарантія |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.3 x 30.4 x 42.2 см |
| Вага | 7.23 кг |
| Вага в упаковці | 8.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.3 x 34.8 x 56 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Легкість у догляді за пилососом Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 74 |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Синій з чорним |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Насадка для паркету Насадки 3 в 1 Подовжена щілинна насадка |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Радіус прибирання | 12 м |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.