(0) |
Мотор 900 Вт для високої потужності всмоктування
Високопродуктивний мотор 900 Вт забезпечує понад 50 000 об./хв для стабільно потужного і ретельного прибирання.
Збирає 99,9% пилу для ефективного очищення
Насадка TriActive+ і висока потужність усмоктування забезпечать збирання 99,9% дрібного пилу
PowerCyclone 8 забезпечує максимальну потужність усмоктування
Технологія PowerCyclone 8 створює завихрення повітря для прискорення повітряного потоку та максимальної потужності всмоктування. Швидкий потік повітря в циліндричній камері ефективно відокремлює пил від повітря зі швидкістю понад 185 км/год, підтримуючи високу потужність усмоктування тривалий час для ефективного очищення.
Allergy Lock затримує пил для гігієнічного прибирання
Система Allergy Lock за допомогою датчика визначає герметичність мішка перед початком роботи, а також затримує пил і алергени всередині пристрою для максимально гігієнічного прибирання.
Насадки TriActive+ підходять для ефективного очищення будь-яких типів підлогових покриттів
Насадка TriActive виконує 3 дії одночасно. Через великий передній отвір усмоктує великі частки бруду та пилу, у той час як спеціальна підошва очищає від пилу килимові покриття. Повітря проходить через щітки на краях насадки, що допомагає збирати пил і бруд уздовж стін і предметів меблів.
Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою
Аксесуари зберігаються всередині відсіку в задній частині корпусу, тому їх завжди можна легко знайти й встановити на пристрій.
Функція цифрового керування потужністю для регулювання
Функція цифрового керування потужністю дає змогу одним дотиком кнопки регулювати рівень потужності для різних типів прибирання, наприклад, твердих підлогових покриттів або м'яких меблів.
Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою
Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою — тепер ви зможете забути про клуби пилу під час його спустошення.
М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання
Щітка для пилу вбудована в ручку, тому в разі потреби очищення меблів та оббивки вона завжди буде під рукою.
Щітка Super Turbo ідеально підійде для ретельного очищення від шерсті тварин і пилу
Щітка Super Turbo ретельно очищає килимові покриття завдяки обертанню в сторону насадки, яка дає змогу позбутися шерсті тварин і навіть найдрібніших частинок пилу, що забезпечує оптимальний результат прибирання. Ідеально для власників хатніх тварин.
Система фільтрації Allergy H13 затримує > 99,9% дрібного пилу
Система фільтрації Allergy H13 затримує > 99,9% часток пилу, включно з пилком, шерстю тварин і пиловими кліщами — ідеально для людей, які страждають на алергію. Рівень фільтрації відповідає стандарту HEPA 13.
Схвалено Allergy UK
Схвалено Allergy UK — протестовано та підтверджено виведення/ліквідація алергенів із середовища.
| Комплектация | Пилосос без мішка Насадка TriActive+ Супертурбощітка Насадка для чищення килимів Насадка для твердої підлоги Щілинна насадка Мала насадка Вбудована щітка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 50.2 x 29.2 х 29.2 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 54.5 х 34 х 35 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Додаткові особливості | Екодвигун високої потужності (900Вт) Автозмотування шнура Прогумовані колеса PowerCyclone 8 забезпечує максимальну потужність всмоктування Allergy Lock затримує пил для гігієнічного прибирання Насадка TriActive+ підходить для очищення будь-яких типів підлогових покриттів та ефективно збирає 99.9 % пилу Щітка Super Turbo ідеально підійде для ретельного очищення від шерсті тварин і пилу Схвалено Allergy UK Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою Функція цифрового керування потужністю для налаштування Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | TriActive+ |
| Додаткові насадки | Насадка TriActive+ Супертурбощітка Насадка для чищення килимів Насадка для твердої підлоги Щілинна насадка Мала насадка Вбудована щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 10 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.