(0) |
Пилосос Bosch BGS41PET1
Зручний, потужний, а головне — досить тихий і без мішка, забезпечує бездоганну роботу з високоякісними результатами прибирання.
Універсальна щітка
Універсальна щітка підходить як для прибирання підлоги, так і для килимів.
Система SmartSensor Control
Система сенсорів, що постійно контролюють продуктивність пилососа. У разі зниження повітряного потоку, сенсор просигналізує про потребу очистити фільтр.
Функціональний контейнер
Об'єм контейнера — 2.4 л. Завдяки системі легкого очищення контейнер швидко виймається й легко очищається, оскільки не має кутів, у яких може застрявати бруд.
Високий стандарт чистоти
Пилосос обладнаний фільтром HEPA, який можна мити під проточною водою. Він забезпечує чисте та свіже повітря, також ідеально підходить для людей з алергією.
Легкий і ультракомпактний
Вага всього 9.417 кг, що забезпечує переміщення без додаткових зусиль. Легкий у керуванні, завдяки полегшеній конструкції й ергономічному дизайну ручки.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 32.4 х 47.4 см |
| Вага | 9.417 кг |
| Вага в упаковці | 10.56 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.2 х 39.5 х 58.5 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: HEPA фільтр BOSCH BBZ154HF |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 72 |
| Додаткові особливості | Екодвигун з низьким енергоспоживанням Система відділення пилу Система ефективного розподілу пилу AirCycle Technology Система SmartSensor Control Дві ручки для переміщення пилососа |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Насадка щілинна Мінітурбощітка Щілинна насадка XXL Насадка для оббивки м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.4 |
| Пилозбірники | Контейнерний |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 13 (мийний) |
| Радіус прибирання | 10 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.