(0) |
Революційна технологія AirflowMax для високої потужності всмоктування
Унікальна конструкція камери-пилозбірника забезпечує максимальний об'єм, швидкий потік повітря без засмічень, що створює високу потужність всмоктування доти, поки пилозбірник не буде заповнений.
Збирає 99,9% пилу для оптимальних результатів очищення
Насадка TriActive і висока потужність всмоктування забезпечать збір 99,9% дрібного пилу.
Мотор 900 Вт для високої потужності всмоктування
Мотор високої потужності 900 Вт забезпечує потужне всмоктування для ефективного прибирання.
Завдяки робочому діапазону до 9 метрів ви зможете довше прибирати, не від'єднуючи прилад від мережі
Максимальна відстань 9 метрів від розетки до отвору всмоктування дасть змогу пилососити довше без переривання прибирання.
Система фільтрації Allergy H13 утримує> 99,9% дрібного пилу
Система фільтрації Allergy H13 затримує> 99,9% часток пилу, включно з пилком, шерстю тварин і пиловими кліщами — ідеально для людей, які страждають алергією. Рівень фільтрації відповідає стандарту HEPA 13.
Компактність і невелика вага для зручного перенесення
Компактний і легкий дизайн дають змогу зі зручністю зберігати та переносити пилосос.
Насадка TriActive виконує 3 дії одночасно
Насадка TriActive виконує 3 дії одночасно. Спеціальна підошва очищає від пилу килимові покриття, тоді як через великий передній отвір всмоктуються великі частки бруду та пилу. Повітря проходить по краях насадки, що допомагає збирати пил і бруд уздовж стін і предметів меблів.
Сертифікація ECARF: підходить для людей з алергією
Сертифікація ECARF: підходить для людей з алергією.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.2 x 40 x 25.1 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Вага в упаковці | 7.11 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 х 51.5 х 29.7 см |
| Технічні особливості | Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Додаткові особливості | Технологія AirflowMax Збирає 99.9% пилу Система фільтрації Allergy H13 утримує >99.9% дрібного пилу Сертифікація ECARF М'яка щітка, вбудована у руків'я Насадка TriActive виконує 3 дії одночасно |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | TriActive |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.