(0) |
Bosch Motor Technology — потужність, зроблена в Німеччині
Придбайте пилосос і зареєструйте його у власному кабінеті MyBosch на офіційному сайті представника. Після цього буде сформований сертифікат на 10 років гарантії на мотор пилососа. Переконайтеся в довговічності приладів Bosch.
Турбощітка для найскладніших випадків
Потужна щітка перетворює потік повітря на надзвичайно ефективне прибирання пилу навіть на килимах із високим ворсом.
Повітря на виході чистіше, ніж у приміщенні
Дихайте легко завдяки фільтру HEPA. Він фільтрує 99.95% дрібних пилових частинок, бактерій і забруднювальних речовин — ідеально підходить для людей, які страждають на алергію.
*Фільтр, що миється, означає жодних витрат на додаткові матеріали.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.7 х 30.1 х 44.9 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Вага в упаковці | 8.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.5 х 36.5 х 58 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: HEPA-фільтр BOSCH BBZ156HF |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування Екодвигун Легкість у догляді за пилососом Не падає потужність всмоктування під час прибирання Прогумовані колеса Розширена гарантія на мотор |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Для ламінату та паркету Для м'яких меблів Підлога-килим Турбощітка Щілинна |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 13 (мийний) |
| Радіус прибирання | 10 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.