(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.7 х 29 х 36.7 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 5.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 х 30.5 х 49 см |
| Додаткові характеристики | Нейтральний вплив роботи пилососа на клімат Пилосос виготовлений з переробленої сировини: до 64% пластикові деталі та 100% упаковка Сумісність: Набір пилозбірників BOSCH BBZ41FGALL HEPA-фільтр BOSCH BBZ156HF Набір пилозбірників BOSCH BBZ16GALL |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування Екодвигун Легкість у догляді за пилососом Не падає потужність всмоктування під час прибирання Розширена гарантія на мотор |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Підлога-килим Щілинна |
| Додаткові насадки | Для меблів Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Пилозбірники | Мішок багаторазовий (постійний) |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | Мікрофільтр |
| Радіус прибирання | 8 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.