(0) |
Технологія SmartMode. Автоматичне регулювання потужності між підлогою й килимом
Небачена раніше потужність і ефективність прибирання пилососом. Передова технологія SmartMode визначає тип підлоги й автоматично регулює потужність для плавного переходу під час прибирання від підлоги до килима для досягнення оптимальних результатів.
Система PureSound. Унікальна безшумність на всіх типах підлоги — всього 57 дБ (A)
Відкрийте для собі безшумне прибирання із системою PureSound. Інноваційне поєднання двигуна, герметичної системи та конструкції насадки забезпечує безшумне прибирання пилососом на будь-яких підлогах. Пилососьте в будь-який час, не заважаючи оточенню.
Насадка OneGo Power Clean для чудового прибирання незалежно від типу підлоги
Абсолютно нова конструкція насадки OneGo Power Clean забезпечує чудове захоплення великих і маленьких частинок незалежно від типу підлоги. Спеціальна форма для очищення підлог одним плавним рухом.
На 55% з перероблених матеріалів. 100% надійність
Ми дбаємо про нашу планету, тому створили пилосос, що на 55% складається з переробленого матеріалу. PURE D8.2 — екологічний вибір без шкоди для якості.
Плавне переміщення завдяки збалансованій ручці для перенесення
Пилосос зручно підіймається за допомогою ручки спеціальної конструкції. Ручка розміщена в центрі, тому вага розподіляється рівномірно. Розроблено для збалансованого перенесення.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 44.2 x 23.8 см |
| Вага | 7.09 кг |
| Вага в упаковці | 8.62 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.2 x 39.3 x 59.6 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 57 |
| Додаткові особливості | Двигун ECO FORCE За європейською градацією якості прибирання на твердій підлозі цей пилосос має найкращий клас прибирання А Фільтрація: випускний фільтр Allergy Plus мийний (аналог НЕРА), моторний фільтр Функція SMART (автоматичне налаштування потужності під поверхню: тверда підлога або килим) Телескопічна труба з алюмінію з овальним перерізом Ергономічне руків'я Вбудовані фіксатори для насадок Захист від увімкнення без мішка Основна насадка: універсальна підлога/килим Flow Motion М'які колеса і бампер, абсолютна герметизація корпусу |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Насадка для пилу Насадка з низьким профілем FlexPro |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 12 м |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.