(0) |
Компактний пилосос без мішка для збирання пилу, з контейнером місткістю 1.3 літра та мікрофільтром. З очищенням ємності також не виникне жодних проблем. Для цього необхідно витягти мішок в одне натискання, зняти кришку та висипати сміття у відро для сміття.
| Комплектация | Пилосос Гнучкий шланг Телескопічна трубка з неіржавкої сталі Комплект насадок Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 39.5 х 23.8 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Вага в упаковці | 7.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 х 50.2 х 31.6 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Насадка 2 в 1 (щілинна + для видалення пилу у важкодоступних місцях) |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.3 |
| Регулювання потужності | Регулювання повітряного потоку |
| Вихідний фільтр | Мікрофільтр |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | В'єтнам |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.