(0) |
Пилосос без мішка SAMSUNG VC07M31A1HP/UK має потужний двигун та інноваційну щітку для прибирання, яка ідеально прилягає до підлоги. Отже, він може швидко та точно збирати пил, бруд і волосся без ризику засмічення й забезпечує чудове очищення.
| Комплектация | Пилосос Насадки Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2 x 40.7 x 23.4 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.1 x 34.5 x 49.8 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Червоний з чорним |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Насадка 3 в 1 (щілинна + для твердих меблів + для м'яких меблів) Мінітурбощітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Потужність всмоктування | 190 Вт |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Вихідний фільтр | НЕРА13 |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | В'єтнам |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.