(0) |
| Бренд | Karcher |
| Комплектация | Пилосос Вбиральний шланг: 2 м Пластикові подовжувальні трубки: 3 по 0.3 м Фільтр-мішок Насадка-перемикач для підлоги: 27 см Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 37.5 х 28.5 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Додаткові особливості | Найлегший з наявних професійних пилососів Karcher |
| Довжина шнура | 7.5 м |
| Колір виробу | Чорний із сірим |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Об'єм пилозбірника, л | 7.5 |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Розрідження | 23 кПа |
| Витрата повітря | 40 л/с |
| Регулювання потужності | Регулювання повітряного потоку |
| Радіус прибирання | 10.5 м |
| Тип трубки | Пластикова складна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.