(0) |
(0) |
Пилосос TJ200 від Deerma абсолютно поза модних тенденцій і течій. Це просто крутий потужний пилосос із багатоступеневим мийним фільтром і містким контейнером, здатний працювати з будь-яким брудом — сухим, рідким, мокрим, вологим, з будівельним сміттям і навіть битим склом.
Зібрати з підлоги манну кашу або пюре, прибрати з килимів собачу шерсть і мокре волосся з ванної — без найменших проблем. Колосального об'єму фільтра вистачає приблизно на 200 метрів гарного якісного генерального прибирання — з прибиранням пилу, брудної води та чищенням килимів.
Суха та вологе прибирання, функція видування
Пилосос здатний виконувати всі побутові завдання, недоступні звичайним пилососам. Він підходить як для сухого, так і для вологого прибирання. Ви зможете одночасно проводити вологе прибирання підлоги та одразу ж висушувати її.
Пилосос із функцією збирання води
Не всяке сміття можна прибирати тим самим пилососом. Але пилосос TJ200 здатний прибрати й розлиту дитиною кашу, і йогурт, що впав на підлогу. Пилососу TJ200 для сухого та вологого прибирання все до снаги.
Прибирання будівельного сміття
Зазвичай після ремонту залишається багато сміття: бите скло, цвяхи, пісок. Пилосос може прибирати будь-яке сміття у квартирі, чи то розбите скло, чи то сміття великих розмірів.
Висока потужність всмоктування
Пилосос обладнаний двигуном потужністю 1200 Вт, який здійснює до 33 000 обертів на хвилину. А його потужність всмоктування становить 18 кПа. Завдяки підвищеній потужності всмоктування прилад здатний за короткий час засмоктати великі об'єми води.
Щітка для вологого прибирання
Плоска щітка-насадка призначена для прибирання рідин, як-от фруктовий сік, суп або соєвий соус. Пилосос TJ200 — це ще один крок до комфорту й бездоганної чистоти.
Комбінована щітка
Щітка для чищення гладких і килимових покриттів ефективно видаляє бруд і пил. Щітка видаляє навіть бруд, що глибоко в'ївся у ворсинки килима. Перемикач, розташований на цій насадці, дає змогу легко переходити від прибирання килима до гладких підлогових покриттів.
Ефективне розв'язання ваших проблем
Пилосос у процесі прибирання створює на вході потужний повітряний потік, що всмоктує в себе весь пил і сміття. Перед дією потоку не встоїть навіть мокре волосся. Тепер прибирати у квартирі стало набагато простіше.
Дає змогу висушити підлогу після вологого прибирання й шерсть хатнього вихованця
Пилосос дає змогу швидко й без зайвих зусиль змінювати насадки в процесі прибирання: їх легко під'єднати до пристрою й так само легко зняти. З функцією видування повітря висушити підлогу після вологого прибирання не становитиме труднощів. Також така функція підійде якнайкраще для висушування шерсті тварин.
Глибоке чищення щілин
У комплекті також є насадка для чищення щілин і насадка-пензлик. Щілинну насадку зручно використовувати для чищення кутів, підвіконь і клавіатур. Насадкою-пензлем можна видаляти пил із меблів і тканини.
Пилозбірник легко від'єднується від корпусу пилососа
У звичайних пилососах мішок і мотор інтегровані з трубкою, що робить процес очищення пилозбірника від сміття важким. Пилозбірник, розроблений компанією Deerma, відділений від основного блока з двигуном. Він легко від'єднується й очищається натисканням на кнопку.
Висувна алюмінієва трубка
Висувна алюмінієва труба дає змогу регулювати довжину ручки в діапазоні від 54 до 82 см. Довжину трубки для пилососа можна легко регулювати на свій розсуд. Алюмінієва труба вирізняється довговічністю і стійкістю до корозії. З цим пилососом можна без труднощів прибрати навіть великі за площею квартири, дачі та готелі, завдяки шнуру завдовжки 5 метрів і шлангу завдовжки 1.5 метра.
Не потрібно щоразу нахилятися
Болить спина після прибирання? Пилосос TJ200 піклується про вас і ваше здоров'я. Наявність ножного перемикача полегшує керування пилососом, позбавляючи вас потреби щоразу нахилятися.
Датчик тиску
У міру забивання пилозбірника сміттям або під час виникнення засмічення тиск у пилососі падає. Індикатор заповнення контейнера пилозбірника загориться фіолетовим, нагадуючи про потребу очистити контейнер. Така функція допомагає запобігти потраплянню у двигун частинок пилу.
Чотириступенева система фільтрації
Фільтр здатний затримувати навіть найдрібніший пил. Відцентрова сила відокремлює частинки пилу і бруду від повітря. Чотириступенева система фільтрації містить у собі вентилятор, HEPA-фільтр діаметром 150 мм, фільтр для захисту двигуна та фільтр вихідного повітря. Завдяки такій системі фільтр залишається чистим і не забивається сміттям і, відповідно, зберігається висока потужність всмоктування впродовж усього процесу прибирання.
Можна промивати під струменем води
У більшості мішкових пилососів текстильні пилозбірники потрібно час від часу міняти. Але мішок пилососа TJ200 можна промивати звичайною водою. Пилосос TJ200 — це гарантія чистоти та свіжого повітря.
| Комплектация | Пилосос Насадки Шланг Телескопічна трубка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 53.6 х 30 х 29 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65 х 45 х 40 см |
| Технічні особливості | З індикатором заповнення пилозбірника Збирання води Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 68 |
| Додаткові особливості | Прибирання рідин і твердих частинок Сила всмоктування 18000 Па Режим фена |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна насадка Насадка для пилу Насадка для збору рідини |
| Об'єм пилозбірника, л | 6 |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 15 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.