(0) |
Motion Control System™: пилососьте з легкістю
Система Motion Control System™ забезпечить контрольований і непомітний перехід з однієї кімнати в іншу завдяки стабільності пересування, плавності на поворотах і динамічному зчепленню.
Пропилососьте все за раз: Multi Room System™ забезпечить охоплення 12 м
Охоплення 12 метрів гарантовано дасть змогу забратися в безлічі кімнат без потреби переходу від однієї розетки до іншої.
Система Easy Empty™ повністю позбавить ваш будинок пилу
Назавжди виженіть пил зі свого будинку. Система Easy Empty™ дасть змогу зі зручністю позбутися всього пилу, зібраного в процесі прибирання будинку. Контейнер дуже легко очистити — досить просто натиснути на кнопку, і весь пил виявиться у відрі.
Компактність і легкість — простота і зручність зберігання
Компактність і різноманітність методів зберігання дадуть змогу розмістити UltraFlex у шафі завширшки 40 см. Зберігайте його горизонтально або вертикально залежно від доступного місця, а у разі потреби вимикайте шланг.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.5 х 32 х 43.2 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Вага в упаковці | 9.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.5 x 39.3 x 59.6 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Додаткові особливості | Двигун ECO FORCE Телескопічна труба з металу Основна універсальна насадка підлога/килим DustMagnet Silent Фільтрація: моторний фільтр, випускний фільтр - гігієнічний мийний, аналог HEPA |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Насадка з низьким профілем FlexPro Паркетна насадка Paerketto Pro Насадка Turbo DEX Насадка 2 в 1 (щілинна + насадка для меблів) |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.6 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 12 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2200 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.