(0) |
Тривала ефективність
Революційний 3D-фільтр, найважливіший елемент у 7-ступеневій системі фільтрації, забезпечує якісне прибирання з мінімальними втратами потужності всмоктування.
Герметична система фільтрації
Завдяки 7-ступеневій системі фільтрації пилосос втримує всередині найдрібніші мікрочастинки пилу й алергенів, а в кімнату потрапляє виключно чисте повітря.
Простота використання
Проста система очищення контейнера для пилу та зручний доступ до фільтра — все для комфортного використання.
Колеса, які легко обертаються
Pure C9 точно та слухняно йде за вами оселею завдяки великим колесам і чудовій маневровості.
Фільтр, що не вимагає заміни
Ексклюзивний фільтр, розрахований на весь термін експлуатації, не потребує заміни — можна ні про що не хвилюватися.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.6 х 30.8 х 43.7 см |
| Вага | 5.36 кг |
| Вага в упаковці | 9.26 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.2 x 39.3 x 59.6 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 72 |
| Додаткові особливості | Двигун ECO FORCE Телескопічна труба з алюмінію з овальним перерізом Основна універсальна насадка підлога/килим FlowMotion LED з підсвіткою, яка реагує на рух Комбінована насадка-трансформер Aeropro 3in1 (щілинна, для твердих поверхонь, для м'яких поверхонь) Клас фільтрації повітря А, клас прибирання на твердій підлозі та килимі - А EASY EMPTYING SYSTEM Ергономічне руків'я Дисплей із зазначенням потужності Фільтрація: - вічний фільтр Hygiene E11 - випускний промивальний фільтр PureAdvantage D11 - потрійний моторний фільтр 3D Multilayer - герметичний корпус |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Насадка для пилу |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.6 |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 12 м |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.