(0) |
Пилосос для сухого прибирання GorenjeVCEB11CXRII
Фільтрація НЕРА
Для свіжого повітря Фільтр НЕРА видаляє до 99, 95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Повітря, що всмоктується, проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу і бруду затримуються в волокнах і там залишаються.
3 насадки
До пилососа додається комплект із трьох додаткових насадок, які значно спростять прибирання в будинку.
Індикація заповнення пилозбірника
Лампочка-індикатор. Світловий індикатор попереджає, що пилозбірник заповнений, і його потрібно замінити або очистити. При заповненому пилозбірнику збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на двигун.
Прогумовані коліщатка, не залишають слідів і подряпин
Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних покриттів для підлоги, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів та подряпин на гладких та твердих поверхнях.
Автозмотування шнура
Шнур не заплутується і не заважає. Автоматичне змотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур усередину пилососа після завершення збирання. Є штатним обладнанням для всіх пилососів Gorenje.
| Комплектация | Пылесос Гарантийный талон Насадки Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 х 35 х 26 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Вага в упаковці | 5.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 51 х 28.5 см |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Додаткові насадки | Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Потужність всмоктування | 127 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 15 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.