(0) |
Пилосос GorenjeVCEA 01 GACWCY
Подвійний фільтр НЕРА
Пилосос Gorenje VCEA 01 GACWCY використовується для побутових прибирань приміщення. Він має стильну зовнішність і чудово справляється із прибиранням сміття різного типу поверхонь. Але, крім цього, перевагу даному пилососу варто віддати через те, що він здійснює фільтрацію повітря. Випускний НЕРА-фільтр тонкого очищення має двошарову структуру, внаслідок чого не залишає в повітрі, що виходить назовні, жодних забруднень.
Прогумовані колеса
Ергономіка даного пристрою чудово опрацьована, внаслідок чого технікою легко та зручно користуватися, не вдаючись до допомоги інших пристроїв. Переміщення пилососа по кімнаті здійснюється за допомогою коліщаток з м'якими гумовими ободами. Вони захищають статеве покриття та меблі від подряпин. Матеріал не залишає слідів на підлозі. Невеликі розміри корпусу сприяють безперешкодному переміщенню з кімнати до кімнати, а коліщата допоможуть долати невеликі поріжки.
Комплект насадок
Стандартна універсальна щітка ефективна на будь-яких поверхнях. Також пилосос оснащений двома додатковими насадками, внаслідок чого він якісно справляється із завданнями різної спрямованості, опрацьовуючи будь-які типи покриттів, місця зі складною геометрією побудови кімнати, кутові зони.
Технологія плавного пуску
Цей функціонал дбайливо ставиться до всіх складових техніки, тому двигун і всі прилеглі частини будуть зношуватися набагато повільніше. Акуратний плавний пуск поступово підвищує навантаження, а це набагато комфортніше для приладу, аніж різкий запуск.
Автоскручування шнура
Автоматичне скручування підвищує комфорт використання пилососа, тому що воно не вимагає від вас ручного збирання шнура. Ви заощаджуєте час і сили, витрачаючи їх на дійсно важливі завдання.
| Комплектация | Универсальная щетка Щелевая насадка 2 в 1 Составная трубка HEPA filter Пенный фильтр |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.1 х 36.6 х 26.6 см |
| Вага | 5.7 кг |
| Вага в упаковці | 6.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.5 х 46 х 35 см |
| Додаткові характеристики | Удобная парковка Клипса для фиксации трубки Фирменные технологии: Double HEPA Filtration Powerful Cyclonic Action Super Silent |
| Технічні особливості | Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Додаткові особливості | Плавный пуск |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.2 |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Витрата повітря | 22 л/с |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA Пінний фільтр |
| Тип трубки | Сталева складна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.