(0) |
Пилосос без мішка Gorenje VCEB01GAWWF – пилосос із прогумованими коліщатками, які запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад паркету та забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів та подряпин на гладких та жорстких поверхнях. Має 3 коліщатка.
Випускний фільтр НЕРА
Випускний фільтр НЕРА видаляє до 99% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму та алергію. Для додаткової ефективності контейнера для пилу встановлено другий фільтр HEPA.
Захист від перегріву
Пилосос Gorenje VCEB01GAWWF з аквафільтром, де пил збирається в контейнері, у який перед роботою необхідно налити воду. У процесі збирання вода затримує дрібні частинки пилу і розчиняє бруд. Є захист від перегріву. Потужність підключення – 800 Вт. Клас енергоспоживання - В.
Фіксація труби
Пилосос обладнаний спеціальною кліпсою, що дозволяє легко та зручно поставити та закріпити трубу після завершення складання або на час паузи. Потік повітря складає 20.2 л/с. Діаметр трубки: 35 мм. Телескопічна трубка-90 см. Виготовлена трубка з алюмінію. Кнопки керування розташовані на корпусі.
Автоматичне скручування шнура
Ергономічний шланг та ручка з гумовим покриттям забезпечують зручність та комфорт при роботі з приладом Gorenje VCEB01GAWWF. Автоматичне змотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур усередину пилососа після завершення збирання. Є штатним обладнанням для всіх пилососів Gorenje.
| Комплектация | Пылесос Гарантийный талон Насадки Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 45 х 30 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 8.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 х 35 х 55 см |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Білий |
| Додаткові насадки | Для меблів Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Потужність всмоктування | 92 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.