(0) |
Пилосос для сухого прибирання ViLgrand VVC2233MC — просте та надійне рішення для підтримання чистоти в оселі. Ця модель має гарну потужність і збалансовану систему фільтрування. Колбовий пилозбірник чудово піддається очищенню й миттю й слугуватиме Вам не один рік. Практичні змінні насадки для одягу та меблів допоможуть Вам у прибиранні будь-якої поверхні або речі. Регулювання швидкості — чудове рішення, що допомагає регулювати потужність всмоктування залежно від поверхні, чи то паркет, чи то густий ковролін.
| Комплектация | Пилосос Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 28 х 33.5 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 29 х 36.5 см |
| Фірмові технології | НЕРА-фільтр |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З індикатором заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму, дБ | 74 |
| Додаткові особливості | Місце для зберігання шнура живлення Індикатор заповнення пилозбірника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Сірий |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.