Ручний пилосос Deerma DX1000 обладнаний потужним електродвигуном, який забезпечує потужність всмоктування до 16000 Па. Підтримується 2 режими роботи. Є багаторівнева фільтрація, куди входить НЕРА-фільтр. Вона вловлює частки розміром до 0,3 мкм. Разом із пристроєм постачаються додаткові насадки, як-от щітка та вузьке сопло.
Потужність всмоктування до 16000 Па
Пилосос обладнаний сучасним електродвигуном, потужність якого сягає 600 Вт. Забезпечується всмоктування під тиском 16000 Па. Завдяки цьому за допомогою такого пристрою можна зробити швидке прибирання. Ефективно видаляється волосся, шерсть, пил та багато інших забруднень.
2 режими роботи
Ґаджет пропонує два режими роботи, кожному з яких відповідає різна потужність всмоктування. Перший можна використовувати для щоденного очищення, а другий — для ретельнішого прибирання. Максимальний шум роботи пилососа не перевищує 79 дБ. Зібране сміття переміщається в пилозбірник об'ємом 500 мл. Його можна помити звичайною водою.
Багаторівнева фільтрація
Ручний пилосос дістав трирівневу систему фільтрації, один із компонентів якої — НЕРА-фільтр. Уловлюються дрібні частинки розміром до 0.3 мкм. Жодного повторного забруднення!
Декілька насадок у комплекті
Разом із приладом постачаються 2 додаткові насадки, які допоможуть видалити пил із важкодоступних місць. За допомогою щітки можна очистити клавіатуру, а вузьке сопло призначене для видалення забруднень у вузьких місцях на кшталт щілин у меблях.
| Комплектация | Пилосос без мішка Додаткові насадки 2 шт. Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 115 х 24 х 21 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Вага в упаковці | 3.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 71 х 29.4 х 14.5 см |
| Додаткові характеристики | Потужність всмоктування до 16000 Па Багаторівнева фільтрація Ретельне та ефективне прибирання |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Довжина шнура | 4.5 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Для ламінату та паркету |
| Додаткові насадки | Вузька щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.5 |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 4.5 м |
| Тип трубки | Пластикова складна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.