(0) |
Ручний пилосос для швидкого очищення різних поверхонь
За допомогою компактного та зручного пилососа DEERMA DX115C ви зможете досить швидко й ефективно прибирати в різних приміщеннях. Завдяки потужному усмоктуванню 14 000 Па та різноманітності насадок — він здатний очистити від пилу та сміття одяг, клавіатуру ноутбука, будь-які підлогові покриття, стіни й інші поверхні у вашому домі.
Різноманітність насадок
Для зручності використання пилосос DEERMA обладнаний широкою ручкою. Крім того, ви можете під'єднати довгу трубку й одну з трьох насадок. Пилосос легко впорається з пилом, волоссям та іншими дрібними частинками. Крім того, він обладнаний якісною системою фільтрації повітря в комплексі з HEPA-фільтром і досить містким пилозбірником об'ємом 1.2 літра.
Міцна конструкція
Виготовлений пилосос із якісного ABS-пластику. На корпусі виробу розміщена особлива рамка під мережевий шнур (довжина проводу — 5 метрів). І, звичайно ж, для зручнішого переміщення — у ручному пилососі передбачені коліщатка.
Працює тихо
Також вас здивує, як тихо працює пилосос DEERMA. Показник рівня шуму — менш ніж 75 дБ.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 101.9 x 20.6 x 12.8 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67.5 x 16 x 15 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Додаткові особливості | Для прибирання автомобіля Для прибирання кухні Для прибирання меблів Подовжена насадка Потужність 14000 Па Петля для намотування шнура та комфортного зберігання |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Кутова насадка Насадка зі щіткою |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.2 |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.