(0) |
Пилосос без мішка Gorenje VCEA03GAPRACY
Велика щітка XpandZone
Х-подібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь та паркету. Це підвищує ефективність збирання та економить час.
Сенсорне керування
Легко перемикайтеся між програмами на дисплеї зі світлодіодною індикацією та вибирайте ідеальну потужність для будь-якого типу покриття: низьку для делікатних поверхонь або повну для твердої підлоги. Насолоджуйтесь зручністю в один дотик.
М'який бампер ActiveBumper
Міцний бампер ActiveBumper захищає меблі та сам пилосос, залишаючи вам на одну турботу менше.
Прогумована ручка
Ергономічний шланг та ручка з гумовим покриттям забезпечують зручність та комфорт при роботі з приладом.
Контейнер для пилу
Прозорі стінки великого контейнера дозволяють бачити, коли його потрібно очистити. Витрусіть пил, встановіть контейнер на місце і користуйтеся ним стільки, скільки хочете.
Прогумовані коліщатка
Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних покриттів для підлоги, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів та подряпин на гладких та твердих поверхнях.
Автозмотування шнура
Автоматичне змотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур усередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням для всіх пилососів Gorenje.
| Комплектация | Пылесос Гарантийный талон Насадки Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.9 х 43.3 х 26.8 см |
| Вага | 7.82 кг |
| Вага в упаковці | 9.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 34 х 58 см |
| Рівень шуму, дБ | 67 |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Додаткові насадки | Для меблів Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.3 |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.