(0) |
(0) |
Багатофункціональний пилосос Deerma DX888 відмінний пилосос для повноцінного прибирання вашого будинку.
| Комплектация | Пылесос Рукоятка Адаптер Щетка для пола Основная щетка Длинная плоская насадка Документация |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.1 кг |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 68.8 х 25.6 х 15.3 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування |
| Рівень шуму, дБ | 85 |
| Додаткові особливості | Щетка пылесоса с углом вращения 270 градусов |
| Довжина шнура | 4 м |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Щелевая |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.45 |
| Розрідження | 15 кПа |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 5 м |
| Тип трубки | Пластикова складна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.