(0) |
ROWENTA RO2957EA — стаціонарний пилосос циклонного типу для сухого прибирання. Легкий та простий. Використовується німецький Effitech мотор.
Використання. Регулювання потужності відбувається за рахунок повітряної заслонки, розташованої на рукоятці. Змотування шнура відбувається при натиску на кнопку, що розташована на корпусі пилососа. Кнопка вмикання\вимикання розташована на корпусі пилососа. Фіксація шланга відбувається за допомогою Lock System — різьбове з`єднання шлангу та корпусу розроблене таким чином, що під час прибирання шланг надійно зафіксований і не викрутиться. Таке з`єднання славиться своєю довговічністю. Рукоятка шлангу знімна. Якщо на згині рукоятки випадково застрягло сміття — її можна від`єднати і прочистити. Вихід потоку повітря відбувається збоку. Завдяки наявності міні-турбощітки можна легко очистити килими та м`які меблі від ниток, шерсті тварин та волосся. Паркетна щітка використовується для делікатних твердих поверхонь, щоб не пошкодити їх.
Догляд. Очищення контейнера відбувається в кілька рухів. Сепаратор великих частинок сміття знімний, що робить очищення контейнера легким та швидким. Сам контейнер та сепаратор за необхідності можна промити водою. Перед використанням обов`язково протерти насухо. Синтетичний фільтр не слід мити після кожного прибирання. Він миється тільки тоді, коли пилосос відчутно втратив потужність, а контейнер для сміття при цьому пустий. Сміття можна висипати не після кожного прибирання, а лише тоді, коли його рівень перевищує риску, нанесену на стінках контейнера. Фільтр тонкої очистки слід очищати тоді, коли пилосос втратив потужність, а контейнер для сміття і синтетичний фільтр чисті. Очистити його в домашніх умовах можна за допомогою щітки, що йде в комплекті, або простукати об відро для сміття. Міні-турбощітка легко розбирається і очищується. Якщо намоталося волосся, нитки чи шерсть тварин на вісь — можна все зрізати ножицями чи ножем провівши по канавці на осі щітки.
Фільтрація. Пилосос оснащений синтетичним фільтром, який легко можна промити з милом під водою. Сушити фільтр слід без перегріву в теплому сухому місці. Час висихання 12 годин. На виході стоїть фільтр тонкої очистки повітря (10 HEPA фільтр, рівень фільтрації 99.9 %) що дозволяє користувачу не дихати пилом на виході з пилососа. Таким чином весь бруд, що зібрав пилосос, залишається в середині без можливості виходу назовні.
В комплектацію входить щілинна щітка, міні-турбощітка, паркетна щітка, стандартна універсальна щітка для твердих та м`яких поверхонь, інструкція, гарантійний талон.
| Комплектация | Пилосос без мішка Насадки 4 шт. |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 x 25.5 x 30.4 см |
| Вага | 4.87 кг |
| Вага в упаковці | 6.10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45.1 x 28.4 x 33.8 см |
| Додаткові характеристики | Легкий і компактний корпус Мотор EFFITECH, збільшена потужність при меншому споживанні енергії Високоефективна фільтрація до 99% частинок Комплект насадок для всіх видів поверхонь Зручне і легке очищення контейнера Сумісність: Фільтр для пилососа ROWENTA ZR904301 Фільтр для пилососа Rowenta ZR903501 Мінітурбощітка Rowenta ZR900601 Турбощітка міні ROWENTA ZR901701 Набір насадок для пилососів ROWENTA ZR001110 |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму, дБ | 77 |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Насадка щілинна Мінітурбощітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.2 |
| Регулювання потужності | Регулювання повітряного потоку |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 7.55 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.