(0) |
Особливості пилососа для сухого прибирання:
Комфорт:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 44.2 x 23.8 см |
| Вага | 7.14 кг |
| Вага в упаковці | 8.67 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39.3 x 59.6 x 32.2 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 57 |
| Додаткові особливості | Функція SMART Двигун ECO FORCE Захист від включення без мішка Фільтрація: - випускний фільтр Allergy Plus миється (аналог НЕРА) - моторний фільтр |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна Насадка для пилу Насадка для м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 12 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.