(0) |
| Бренд | ROWENTA |
(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.4 x 28.1 x 23.3 см |
| Вага | 3.68 кг |
| Вага в упаковці | 6.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49.5 x 29 x 29.3 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна Насадка для пилу Насадка для м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Пилозбірники | Одноразовий синтетичний мішок для пилу Hygiene+ (1 шт.) |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | НЕРА13 |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.