(0) |
Пилосос без мішка GorenjeVCE03SPRCY
Автоматична змотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур усередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням для всіх пилососів Gorenje. До пилососу додається комплект із трьох додаткових насадок, які значно спростять прибирання у будинку. Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних покриттів для підлоги, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів та подряпин на гладких та твердих поверхнях.
| Комплектация | Пылесос Гарантийный талон Насадки Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 42 х 29.5 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.5 х 38 х 55 см |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Додаткові насадки | Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.7 |
| Потужність всмоктування | 198 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 18 м |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.