(0) |
| Комплектация | Електрична турбощітка Комплект насадок 2 шт Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 111 х 25 х 22 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 74 х 33.6 х 13.2 см |
| Додаткові характеристики | One washable filter Просте очищення Motorized turbo brush Flexible LED Світлодіодна підсвітка Бездротова робота Електрична турбощітка Регулювання потужності на ручці Прогумовані коліщатка |
| Технічні особливості | Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Додаткові особливості | Бездротова робота Час повної зарядки 6 годин Робочий цикл заряду акумулятора 45 хв Індикатор заряджання акумулятора Вертикальне зберігання Постійна потужність Автозмотування шнура Електрична турбощітка Потужні світлодіоди освітлюють темні кути |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Для пилу |
| Додаткові насадки | Inlet HEPA filter (IHFFML 737076) |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.5 |
| Потужність всмоктування | 25 Вт |
| Витрата повітря | 12 л/с |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Вихідний фільтр | HEPA (миється) |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.