(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.38 кг |
| Вага в упаковці | 3.03 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48 x 28 x 18 см |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Додаткові особливості | Настенный кронштейн Складная конструкция - занимает мало места |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Чорний з синім |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Для паркету Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.7 |
| Радіус прибирання | 8.4 м |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.