(0) |
| Комплектация | Пилосос для сухого прибирання Телескопічна хромована трубка Насадка підлога/килим Щільова насадка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.8 х 26.8 х 24.5 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 49 х 29 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника Легкість у догляді за пилососом |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Додаткові особливості | Поворот шланга на 360 градусів Регулятор потужності |
| Довжина шнура | 5.2 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Потужність всмоктування | 170 Вт |
| Пилозбірники | Багаторазовий |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA Мікрофільтр |
| Радіус прибирання | 8 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.