(0) |
| Комплектация | Універсальна щітка Комплект додаткових насадок 2 шт. Складова трубка Вихідний HEPA фільтр Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 х 35 х 26 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 48 х 28.5 см |
| Фірмові технології | НЕРА-фільтр |
| Додаткові характеристики | Управління на корпусі за допомогою обертового регулятора Зручне паркування, кліпса для фіксації трубки Індикація заповнення пилозбірника |
| Технічні особливості | Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Додаткові особливості | Прогумовані коліщатка Автозмотування шнура |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Основна Щілинна |
| Додаткові насадки | Outlet HEPA filter ( OHF11CXW 623462 ) |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Потужність всмоктування | 158 Вт |
| Витрата повітря | 26.3 л/с |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип трубки | Пластикова складна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.