(0) |
| Комплектация | Пылесос Основная насадка Насадка для мебели Насадка для паркета Турбощетка Щелевая насадка Удлиненная насадка PRECISION FLEX для труднодоступных мест Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40.9 x 27.6 x 29.1 см см |
| Вага | 6,3 кг |
| Вага в упаковці | 7,33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49 x 29 x 33.5 см см |
| Додаткові характеристики | Система фильтрации HEF system (high-efficiency filtration system) |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Для власників домашніх тварин |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Додаткові особливості | 1 колесико с поворотом на 360° + 2 больших задних колеса |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 6.2 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Для мебели Для паркета Турбощетка Щелевая Удлиненная насадка PRECISION FLEX для труднодоступных мест |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Пилозбірники | Контейнерного типа |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Радіус прибирання | 8.8 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.