(0) |
Пилосос 2-в-1 DX700 від Deerma призначений для ефективнішого очищення вашого будинку. В разі використання вручну та вертикальне прибирання буде практичніше.
Новий пилосос можна використовувати як ручний або звичайний підлоговий пилосос, а завдяки вазі всього 2.2 кг навіть довге прибирання не втомлює й не викликає втоми.
Закручені шляхи видалення пилу
Використовувана в пилососі нова технологія циклонічної фільтрації поєднує в собі кілька завихрень, у яких від повітря відділяється пил, волосся та інші великі частки. В такій системі неможливе утворення засмічень, а, отже, сила всмоктування згодом не втрачається.
Нова форма захисту від пилу
Новий мінімалістичний дизайн пилососа має оптимізовану конструкцію повітроводів, що дає змогу захоплювати пил з усіх боків і глибоко очищати повітря.
Унікальна технологія циклонічної фільтрації
Навіть найдрібніші порошинки не прослизнуть крізь систему фільтрації пилососа, яка вловлює весь бруд і запобігає вторинному забрудненню повітря.
Потужний двигун і незалежний повітропровід
Особлива конструкція повітропроводів знижує опір повітря й запобігає втраті сили всмоктування. Завдяки потужному електродвигуну пилосос здатний висмоктувати навіть бруд і пил із глибоких щілин.
З легкістю наведе лад у всьому приміщенні
Усього один пилосос впорається з різними завданнями: у вертикальному положенні він очистить підлогу, а в ручному — меблі та інші поверхні.
Ергономічна ручка
Пилосос спроєктований у такий спосіб, щоб його центр ваги був розміщений біля ручки. Сама ручка з двох сегментів прекрасно підходить для утримання пилососа під різними кутами. Крім того, сам пилосос позбавлений незграбних форм, здатних викликати втому після тривалої роботи в різних режимах.
| Комплектация | Акумуляторний пилосос Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 53.6 х 30 х 29 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65 х 45 х 40 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Додаткові особливості | Нова технологія циклонічної фільтрації Три поліпшені щітки Приголомшлива сила всмоктування (15000 Па) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 4.5 м |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна насадка Насадка для пилу Насадка для м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.8 |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 15 м |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.