(2) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 45 x 33 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Вага в упаковці | 8.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 x 54 x 33 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Для паркету Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Пилозбірники | Мішок для пилу ZVCA110B |
| Регулювання потужності | На корпусі На ручці |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.