(0) |
Пилосос для сухого прибирання GorenjeVCEA28GLBK
Велика щітка XpandZone. Щітка з унікальною конструкцією
Х-подібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, жорстких поверхонь та паркету. Завдяки формі отвору пил затягується навіть по краях щітки. Це підвищує ефективність збирання та економить час.
Фільтрація НЕРА. Для свіжого повітря
Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок та продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Повітря, що всмоктується, проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу і бруду затримуються в волокнах і залишаються там.
Прогумовані коліщатка. М'яко котяться по будь-якій підлозі
Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних покриттів для підлоги, наприклад паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів та подряпин на гладких і жорстких поверхнях.
Супертиха робота. Шум при роботі 64 дБ
Пилосос працює з мінімальним шумом (як при звичайній розмові), так що ви можете забиратися навіть уночі або вранці.
Індикація заповнення пилозбірника. Лампочка-індикатор
Світловий індикатор попереджає, що мішок заповнений, його слід замінити або очистити. При заповненому пилозбірнику збільшується опір проходженню повітря через пилосос, тому зростає навантаження на двигун.
Щітка для вовни тварин. Прибирає шерсть з килимів та меблів
Ефективно видаляє шерсть тварин з килимів та м'яких меблів. Особливо підходить для людей, які страждають на алергію. Щітку легко чистити. До щітки додається перехідник, з яким щітку можна використовувати з усіма пилососами Gorenje з діаметром труби 32 та 35 міліметрів.
Автозмотування шнура. Шнур не заплутується і не заважає
Автоматичне скручування шнура дозволяє швидко прибрати шнур усередину пилососа після завершення збирання. Є штатним обладнанням для всіх пилососів Gorenje.
| Комплектация | Пылесос Гарантийный талон Насадки Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2 х 43.4 х 28.9 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 8.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.5 х 33.5 х 58 см |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Додаткові насадки | Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Потужність всмоктування | 212 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.