(0) |
Комплект додаткових насадок
У комплекті з пилососом йде набір із 3 додаткових насадок, які спрощують прибирання будинку: щілинна насадка, меблі та невелика щітка.
| Комплектация | Крепление для удержания трубы Мешок для сбора мусора |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.7 x 43.3 x 31 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Вага в упаковці | 8.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57.5 х 32.5 х 32.5 см |
| Додаткові характеристики | Х-образное отверстие большой универсальной щетки XpandZone увеличивает площадь всасывания пыли с ковров, твердых поверхностей и паркета Защита от перегрева Резиновые (мягкие) колеса Поворотная ручка 3 колесика |
| Рівень шуму, дБ | 64 |
| Додаткові особливості | Защитный прорезиненный бампер /(Active Bumper) Ручка с резиновым покрытием |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Білий |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Потужність всмоктування | 188 Вт |
| Пилозбірники | Мешковой |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 7 м |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.