(0) |
Artel VCB 0316 — це модель мішкового типу, яка має високу потужність становить 1600 Вт. Треба зазначити, що й потужність всмоктування цього пилососа Artel відповідна та становить 320 Вт.
Індикаторна лампочка на корпусі пилососа Artel сповістить вас про заповнення пилозбірника.
Важливою перевагою цієї моделі є наявність мийного HEPA фільтру, що забезпечує високоефективне очищення повітря.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 36.2 х 28.1 см |
| Вага | 3.7 кг |
| Вага в упаковці | 4.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.2 х 51.2 х 34.2 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування З індикатором заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Додаткові особливості | Гнучкий силіконовий шланг Шумоізоляція |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна Насадка для пилу Насадка для м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Потужність всмоктування | 320 Вт |
| Пилозбірники | Багаторазовий |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 8 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.