(0) |
Пилосос Artel VCС 0220 — це пилосос забезпечує високу якість прибирання й очищення повітря. Потужність всмоктування цієї моделі становить 430.
До того ж, ця модель обладнана мийним HEPA фільтром, що забезпечує високий ступінь очищення повітря. А зручна телескопічна трубка дасть вам змогу задати зручну для вас довжину в процесі прибирання.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 39 х 30 см |
| Вага | 5.1 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.2 х 55.2 х 33.2 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування З індикатором заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Додаткові особливості | Гнучкий силіконовий шланг Шумоізоляція Щітка Extra All Floors |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Сірий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна Насадка для пилу Насадка для м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Потужність всмоктування | 430 Вт |
| Пилозбірники | Багаторазовий |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.