(0) |
SENCOR SVC 1035TQ підходить для чищення будь-яких типів підлог. Призначення м'яких прогумованих коліс - запобігти пошкодженню твердих підлогових покриттів. Пилосос оснащений фільтром HEPA і HEPA H13.
Пилосос без мішка Sencor потішить вас низьким рівнем шуму 75 дБ, що забезпечує більший комфорт під час використання. Також він має невелику вагу - 2.57 кг (4.75 з обладнанням), що значно полегшить його переміщення. Що стосується розмірів, то це 28 х 25.5 х 38 см. Більшість клієнтів, безумовно, буде задоволена тим, що він також підходить для алергіків.
Для кращого ефекту очищення SENCOR SVC 1035TQ пропонує допоміжні інструменти. Найбільш використовуваним аксесуаром є так звана щілинна насадка, завдяки якій пилосос легко вписується в кути кімнат і вузькі простори. Дрібний бруд, шерсть котів та собак з м’яких меблів, килимів і ліжок можна легше видалити за допомогою насадки для оббивки та чохлів. Насадка-щітка - універсальний засіб для ретельного очищення невеликих площ.
Пилосос без мішка Sencor разом із довжиною кабелю та шлангу, з якими пилосос має радіус дії 10 м, буде достатнім для пилососіння підлог навіть у великих будинках.
| Комплектация | Пилосос Телескопічна трубка Шланг Комбінована насадка для підлоги Довга гнучка щілинна насадка Щілинна насадка Насадка для оббивки Фільтр Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 x 28 x 25.5 см |
| Вага | 4.75 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 x 29 x 55 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування Для великих площ Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника Легкість у догляді за пилососом Не падає потужність всмоктування під час прибирання Прогумовані колеса Рекомендується алергікам |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Додаткові особливості | Електронний контроль потужності всмоктування Технологія Cyclone для стабільної роботи Clean Air Dual HEPA H13 забезпечує максимальну фільтрацію Безшумне прибирання з технологією Silence |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Чорний з синім |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Довга гнучка насадка для чищення автомобіля |
| Об'єм пилозбірника, л | 1 |
| Пилозбірники | Прозорий контейнер 1 л |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA НЕРА13 |
| Радіус прибирання | 10 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2000 Вт |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.