(0) |
Пилосос без мішка MPM MOD-60 допоможе підтримувати чистоту будинку. Він тихий, компактний та легкий у догляді. Оснащений гумовими колесами для тихого переміщення та збереження вашої підлоги неушкодженою. Пилосос MPM MOD-60 оснащений фільтром HEPA, який є додатковим бар'єром від пилу та кліщів.
У комплекті з пилососом MPM MOD-60 ви знайдете насадку для підлоги та килимів, а також висувну щілинну насадку з кришкою. Регулювання потужності всмоктування, індикатор заповнення пилозбірника та зручна котушка для шнура роблять прибирання легким та приємним. Великий радіус дії – 7 метрів забезпечує роботу без необхідності постійно перемикатися між розетками.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.5 х 23.5 х 30 см |
| Вага | 4.08 кг |
| Вага в упаковці | 5.09 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 x 27 х 45 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування Для великих площ З індикатором заповнення пилозбірника Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Чорний з червоним |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 7 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.