(0) |
Потужний, чистий і швидкий. Без пилозбірника. Без додаткових витрат.
Новий інноваційний двигун HiSpin з аеродинамічними лопатями й ідеально відкалібрований потік повітря для високої абсорбції пилу за низького споживання енергії.
Найкращий клас очищення на твердих підлогах.
Фільтр HEPA для гігієни, який можна мити: підходить для людей з алергією. Очисник відпрацьованого повітря, ніж повітря в приміщенні, без потреби купувати інші продукти.
| Комплектация | Пилосос Насадки Фільтр Трубка, шланг Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.4 x 26.8 x 38.1 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 7.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 х 32 х 52 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: Набір фільтрів до пилососів BOSCH BBZ152EF |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Додаткові особливості | Компактний розмір Зручне паркування та допомога у зберіганні Клас енергоефективності: A Клас очищення на твердих підлогах: A Клас очищення на килимі: D |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна Насадка для пилу |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | Регулювання повітряного потоку |
| Вихідний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2400 Вт |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.