(0) |
Пилосос BOSCH серії GS05 Cleann'n — це компактний розмір, ергономічність і універсальність, висока потужність і практичність в одному приладі. Легке очищення контейнера.
Практичність
Зручний у використанні, завдяки полегшеній конструкції (4.4 кг без насадок) та ергономічному дизайну ручки.
Чистота
Гігієнічний фільтр ЕРА 12 ефективно очищує повітря та затримує до 99.5% дрібних часток пилу. Не потребує заміни, можна мити.
Мінімум зусиль на обслуговування
Легке спустошення контейнера (об'єм: 1.5 л) з системою EasyClean при натисканні всього однієї кнопки. До того ж контейнер не має кутів, що максимально спрощує процес очищення.
Зберігання
Дуже зручно зберігати після роботи. Пилосос не займає багато місця завдяки компактному розміру і спеціальному кріпленню шланга. Зберігає більше місця для інших предметів.
Універсальність
В комплект входить універсальна насадка 2-в-1: для м'яких меблів і щілинна насадка.
Продуктивність
Найкращий клас ефективності прибирання на твердій підлозі (клас А відповідно до енергетичного маркування (EU No. 665/2013).
Bosch ̶ німецькі стандарти якості
Пилососи Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
| Комплектация | Пилосос Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.4 х 38.1 х 26.8 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 7.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 53 х 31 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: Набір фільтрів до пилососів BOSCH BBZ152EF |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна Насадка для пилу |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | Регулювання повітряного потоку |
| Вихідний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2400 Вт |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.