(2) |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 35 х 35 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип прибирання | Сухе |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48 х 40 х 40 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Потужність, Вт | 950 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Синій |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 11 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.