(0) |
INTERLUX – це бренд, який вмістив у себе все найкраще, що було створено за останні два десятиліття і при цьому ми постаралися залишити техніку INTERLUX у дуже доступному та комфортному для кожної сім'ї співвідношенні ціна – якість.
Придбавши техніку INTERLUX, Ви можете бути впевнені в тому, що це одна з найінноваційніших, найякісніших і найдоступніших за ціною продукції на ринку.
| Комплектация | Бойлер Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 74 х 45 х 45 см |
| Вага | 24.3 кг |
| Вага в упаковці | 27.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 79.5 х 50.5 х 46.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Рік випуску | 2024 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 1.14 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Робочий тиск води | 1.5 - 7.5 |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об‘єм, л | 80 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.