(0) |
Бойлер Midea D10-20VI (U) - це електричний накопичувальний бойлер зі сталі, виготовлений з використанням унікальної технології трирівневого захисту від корозії. Висока надійність технології дозволяє у кілька разів збільшити термін використання бака. Додайте до цього захист від перегріву, захист від ураження електричним струмом, сучасний італійський дизайн та отримайте надійний водонагрівач.
| Гарантия | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.4 х 32.4 х 31.5 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40 х 33 х 38 см |
| Тип керування | Механічне |
| Споживання електроенергії | 220-240 В , 50/60 Гц, 8.69 A |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 10 |
| Оснащення | Захисне вимкнення (ПЗВ) Захист від замерзання Захист від легіонел Захист від сухого увімкнення Магнієвий анод |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Тип встановлення | Під мийкою |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Механічний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Верхнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Стальная пластина + Ti + Сапфирный слой эмали |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Матеріал теплоізоляції | Полиуретан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.