(0) |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція Елементи живлення пульта |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Серия | MAJESTY |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільні покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Захист від перепадів напруги Настроювання пам'яті Підсвітка Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностика Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Вид | Інверторний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Електроживлення | 220-240 В / 50 Гц / 1 Ф |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Надтихий (до 20 дБ) Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 27 |
| Робота за мінусової температури, °C | -25 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 2.7 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.68 /0.67 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -30 до +50С |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 38/37/34/31/26/23/22/19 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.3 х 83.7 х 20 см |
| Вага внутрішнього блока | 9.5 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.5 х 73.2 х 33 см |
| Вага зовнішнього блока | 25 кг |
| Колір внутрішнього блоку | Сірий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.