(0) |
ELECTROLUX EXP26U339CW - мобільний кондиціонер ChillFlex Pro із високим рівнем продуктивності охолодження:
| Комплектация | Мобільний кондиціонер Інструкція Витяжний шланг Перехідники Безперервний зливний шланг |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип компресора | Роторний |
| Функції | Датчики витоку холодоагенту;Дисплей;Захист від перепадів напруги;Настроювання пам'яті;Підсвітка;Регулювання напрямку повітряного потоку;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер |
| Вид | Інверторний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Електроживлення | 220 В |
| Режими роботи | Іонізація;Автоматичний;Вентилятор;Осушення;Охолодження |
| Площа приміщення, м² | 40 |
| Робота за мінусової температури, °C | -5 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Мобільний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) |
| Тип фреону | R290 |
| Охолодження, кВт | 2.7 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 64 / 63 / 62.5 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 70.5 х 47.2 x 38.3 см |
| Вага внутрішнього блока | 31.5 кг |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Охолодження, БТЕ/год | 9000 |
| Фільтри в комплекті | Антибактеріальний;Пиловий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 24 835 грн.