(0) |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДУ Елементи живлення ААА пульта дистанційного керування (2 шт) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Самодіагностика Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Приплив свіжого повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 3.63 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.9 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.994/0.921 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -20 до +53 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 51 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 31.6 х 96 х 19.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 54.9 х 79.5 х 30.5 см |
| Вага зовнішнього блока | 26.5 кг |
| Охолодження | 12000 |
| Теплопродуктивність1 | 12500 |
| Фільтри тонкого очищення | Є |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 24 835 грн.