(0) |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція Елементи живлення пульта |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Серия | Supreme |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільні покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Захист від перепадів напруги Настроювання пам'яті Підсвітка Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностика Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Вид | Інверторний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Електроживлення | 220-240 В/50 Гц/1 Ф |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Надтихий (до 20 дБ) Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 70 |
| Робота за мінусової температури, °C | -25 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 7.1 |
| Теплопродуктивність, кВт | 7.8 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 2.03/2 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -25 до +50 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 27/33/36/38/40/41/44/48 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 59 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32.7 х 110.1 х 24.9 см |
| Вага внутрішнього блока | 16 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 66 х 95.8 х 40.2 см |
| Вага зовнішнього блока | 42.5 кг |
| Колір внутрішнього блоку | Сірий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.