(0) |
| Комплектація | Мобільний кондиціонер Пульт дистанційного керування та батарейки Інструкція Витяжний шланг Перехідники Безперервний зливний шланг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип компресора | Роторний |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вид | Інверторний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні функції | Датчики витоку холодоагенту Дисплей Захист від перепадів напруги Настроювання пам'яті Підсвітка Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностика Самоочищення Таймер |
| Електроживлення | 220 В |
| Режими роботи | Іонізація Автоматичний Вентилятор Обігрів Осушення Охолодження |
| Площа приміщення, м² | 40 |
| Робота за мінусової температури, °C | -5 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Мобільний |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Тип фреону | R290 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.7 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 64/63/62.5 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 70.5 х 47.2 x 38.3 см |
| Вага внутрішнього блока | 32.5 кг |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Охолодження, БТЕ/год | 9000 |
| Інші особливості | Поворотні колеса для маневреності Швидкість обдування: Auto, High, Med, Low Антибактеріальний сітчастий фільтр Протиалергічний пиловий фільтр |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Фільтри в комплекті | Антибактеріальний Пиловий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.